Parduodami vokiečių aviganių šuniukai

„Aukštagirio aide” parduodami vokiečių aviganių šuniukai – stiprūs ir sveiki būsimi čempionai su visais kilmės dokumentais.
Jei norite užsiauginti ištikimą, puikaus charakterio keturkojį draugą, susisiekite su mumis dėl galimybės įsigyti vokiečių aviganių šuniukus.

2023 metų lapkričio mėn. 15 veislyne Aukštagirio Aidas gimė nauja šuniukų vada „F”. Veislyno kalytė SG 1 LT, SG 1 EST, SG 1 LG Georgia Aukštagirio Aidas buvo sukergta su veislyne išveistu ypatingo grožio patinu, daugkartiniu specializuotų parodų nugalėtoju ir prizininku, tiek Lietuvoje tiek ir užsienio valstybėse SG1 LG, V1 LG Orlando Aukštagirio Aidas.  Vadoje gimė vienas patinėlis ir 3 kalytės.

2023 metų rugsėjo mėn. 28 d. kalytė V1 LT Kaila Aukštagirio Aidas Vokietijoje buvo sukergta su elitiniu patinu SG3 BSZS 2022, V1 LG Wax vom Eichenplatz. 2023 12 01 vadoje gimė 1 patinėlis ir 1 kalytė.

2024 metais planuojamos naujos vados: VA1 LT Iwa Aukštagirio Aidas – V2 BSZS 2023 Promo vom Osterberger Land; SG1 LT, V3 Baltic Lexie Aukštagirio Aidas – V1 BSZS Grimm della Valcuvia.

» Visos veislyno „Aukštagirio aidas” vados

„Aukštagirio aidas” – aukščiausios kokybės namai vokiečių aviganiams. Geriausi vokiečių aviganių veislynai išsiskiria erdviais, specialiai šunims pritaikytais privačiais sklypais vaizdingame sklypų masyve, čia šunys turi galimybę mėgautis laisve (nėra uždaryti ankštuose voljeruose) bei yra maitinami ypač kokybišku, aukščiausius standartus atitinkančiu maistu. Vokiečių aviganių veislynai privalo būti registruoti Lietuvos Kinologų Draugijoje, jie yra nuolat prižiūrimi valstybinių higienos ir veterinarijos įstaigų, čia laikomasi griežtai nustatytų šunų laikymo bei veisimo taisyklių. Geriausias vokiečių aviganių veislynas privalo būti orientuotas į šunų ugdymą – nuo mažų dienų vokiečių aviganiai socializuojami ir dresuojami savo srities profesionalų.

» Veislyne „Aukštagirio aidas” kontaktai

Kilmingi „Aukštagirio aido“ parduodami vokiečių aviganių šuniukai – dažni dalyviai vokiečių aviganių parodose. Jie jau daugybę metų garsėja tuo, kad aukščiausiais įvertinimais išlaiko dresūros bei veislinės apžiūros egzaminus ir pasižymi puikiu pasirodymu vokiečių aviganių varžybose. „Aukštagirio aido“ veislyno vokiečių aviganiai yra ne tik tituluoti Lietuvos čempionai – jie taip pat yra daugkartiniai specializuotų prestižinių parodų nugalėtojai Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.