Parduodami vokiečių aviganių šuniukai

„Aukštagirio aide” parduodami vokiečių aviganių šuniukai – stiprūs ir sveiki būsimi čempionai su visais kilmės dokumentais. Kaskart turėdami naują vokiečių aviganių vadą, šuniukus parduodame. Jei norite užsiauginti ištikimą, puikaus charakterio keturkojį draugą, susisiekite su mumis dėl galimybės įsigyti vokiečių aviganių šuniukus.

2021 m. rugsėjo mėn. 30 d. veislyne gimė nauja vokiečių aviganių šuniukų vada. Veislyno kalytė Dali Aukštagirio Aidas buvo sukergta Vokietijoje su veislyne išveistu ypatingo grožio patinu VA1 Kong Aukštagirio Aidas. Vadoje gimė 2 patinėliai ir 7 kalytės.

2021 m. spalio 29 d. veislyne gimė dar viena vokiečių aviganių šuniukų vada. Veislyno kalytė Xari vom Turkenkopf Vokietijoje buvo sukergta su patinu Mohit Primo Mio Grande (Mars vom Aurelius, Zorro vom La Mirage, Saabat vom Aurelius). Vadoje gime 3 patinėliai ir 3 kalytės.

2021 m. lapkričio 20 d. Prancūzijoje buvo sukergta veislyno kalytė Kaila Aukštagirio Aidas su elitiniu rinktinės klasės patinu VA3 France SG8 BSZS Perro du Domaine de Sanctae Crucis ir 2022 m. sausio 19 d. gimė 4 patinėliai ir 2 kalytės.

2022 metų pradžioje su elitiniais patinais Vokietijoje planuojamos kergti veislyno Aukštagirio Aidas kalytės: Georgia Aukštagirio Aidas, Iwa Aukstagirio Aidas.

» Visos veislyno „Aukštagirio aidas” vados

„Aukštagirio aidas” – aukščiausios kokybės namai vokiečių aviganiams. Geriausi vokiečių aviganių veislynai išsiskiria erdviais, specialiai šunims pritaikytais privačiais sklypais vaizdingame sklypų masyve, čia šunys turi galimybę mėgautis laisve (nėra uždaryti ankštuose voljeruose) bei yra maitinami ypač kokybišku, aukščiausius standartus atitinkančiu maistu. Vokiečių aviganių veislynai privalo būti registruoti Lietuvos Kinologų Draugijoje, jie yra nuolat prižiūrimi valstybinių higienos ir veterinarijos įstaigų, čia laikomasi griežtai nustatytų šunų laikymo bei veisimo taisyklių. Geriausias vokiečių aviganių veislynas privalo būti orientuotas į šunų ugdymą – nuo mažų dienų vokiečių aviganiai socializuojami ir dresuojami savo srities profesionalų.

» Veislyne „Aukštagirio aidas” kontaktai

Kilmingi „Aukštagirio aido“ parduodami vokiečių aviganių šuniukai – dažni dalyviai vokiečių aviganių parodose. Jie jau daugybę metų garsėja tuo, kad aukščiausiais įvertinimais išlaiko dresūros bei veislinės apžiūros egzaminus ir pasižymi puikiu pasirodymu vokiečių aviganių varžybose. „Aukštagirio aido“ veislyno vokiečių aviganiai yra ne tik tituluoti Lietuvos čempionai – jie taip pat yra daugkartiniai specializuotų prestižinių parodų nugalėtojai Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.