Parduodami vokiečių aviganių šuniukai

„Aukštagirio aide” parduodami vokiečių aviganių šuniukai – stiprūs ir sveiki būsimi čempionai su visais kilmės dokumentais. Kaskart turėdami naują vokiečių aviganių vadą, šuniukus parduodame. Jei norite užsiauginti ištikimą, puikaus charakterio keturkojį draugą, susisiekite su mumis dėl galimybės įsigyti vokiečių aviganių šuniukus.


Veislyne “Aukštagirio Aidas” parduodamas ilgaplaukis vokiečių aviganių patinas IRIS Aukštagirio Aidas, gimęs 2018 m. spalio 4 d. Šuniukas jau yra dresuotas, puikiai išlaikęs charakterio bandomąjį egzaminą pagal SV nustatytus reikalavimus, puikaus charakterio, pasižymintis ypatingai geromis darbinėmis savybėmis. Šuniuko tėvai yra elitiniai vokiečių aviganiai: VA5 BSZS Henko vom Holtkamper Hof ir VA6 BSZS Chiwa vom Haus Iskander.

2020 metų vasario-balandžio mėnesiais veislyne Aukštagirio Aidas planuojamos naujos vokiečių aviganių šuniukų vados. Su elitiniais pasaulio vokiečių aviganiais planuojamos kergti kalytės: Bekita Aukštagirio Aidas, Akela Aukštagirio Aidas, Dali Aukštagirio Aidas, Debora Aukštagirio Aidas ir Xari vom Turkenkopf.

» Visos veislyno „Aukštagirio aidas” vados

„Aukštagirio aidas” – aukščiausios kokybės namai vokiečių aviganiams. Geriausi vokiečių aviganių veislynai išsiskiria erdviais, specialiai šunims pritaikytais privačiais sklypais vaizdingame sklypų masyve, čia šunys turi galimybę mėgautis laisve (nėra uždaryti ankštuose voljeruose) bei yra maitinami ypač kokybišku, aukščiausius standartus atitinkančiu maistu. Vokiečių aviganių veislynai privalo būti registruoti Lietuvos Kinologų Draugijoje, jie yra nuolat prižiūrimi valstybinių higienos ir veterinarijos įstaigų, čia laikomasi griežtai nustatytų šunų laikymo bei veisimo taisyklių. Geriausias vokiečių aviganių veislynas privalo būti orientuotas į šunų ugdymą – nuo mažų dienų vokiečių aviganiai socializuojami ir dresuojami savo srities profesionalų.

» Veislyne „Aukštagirio aidas” kontaktai

Kilmingi „Aukštagirio aido“ parduodami vokiečių aviganių šuniukai – dažni dalyviai vokiečių aviganių parodose. Jie jau daugybę metų garsėja tuo, kad aukščiausiais įvertinimais išlaiko dresūros bei veislinės apžiūros egzaminus ir pasižymi puikiu pasirodymu vokiečių aviganių varžybose. „Aukštagirio aido“ veislyno vokiečių aviganiai yra ne tik tituluoti Lietuvos čempionai – jie taip pat yra daugkartiniai specializuotų prestižinių parodų nugalėtojai Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.